جمعه , ۳ خرداد ۱۳۹۸
سرخط خبرها
خانه / تیم شهروند ساری / مدیرعامل تیم فوتسال شهروند ساری اعلام کرد
shahrsari1

مدیرعامل تیم فوتسال شهروند ساری اعلام کرد

مدیرعامل تیم فوتسال شهروند ساری؛
نایب قهرمانی شهروند ساری در لیگ برتر فوتسال امیدهای کشور
مدیرعامل تیم فوتسال شهروند ساری از نایب قهرمانی این تیم در لیگ برتر امیدهای کشور خبر داد.

به گزارش شمال ورزشی: سعید نجاریان با اشاره به رقابت چهار تیم برتر مرحله نهایی این مسابقات در رشت بیان کرد: تیم شهروند ساری در اوج شایستگی که قهرمانی حقش بود به مقام نایب قهرمانی اکتفا کرد.
وی با بیان اینکه چهار تیم شهروند ساری، شرکت ملی حفاری اهواز، شهرداری رشت و فرش آرا مشهد به میزبانی رشت در مرحله نهایی به میدان رفتند، افزود: تیم شهروند ساری در این مسابقات از سه بازی خود با یک برد، یک تساوی و یک باخت با چهار امتیاز پس از فرش آرا مشهد پنج امتیازی نایب قهرمان شد.
عضو هیأت رئیسه کمیته فوتسال با اشاره به برگزاری سطح بالای این مسابقات گفت: شهروند در حالی به مقام نایب قهرمانی دست یافت که در آخرین بازی مقابل فرش آرا مشهد که قهرمان این دوره شد به تساوی 2 بر 2 رسید.
نجاریان در ادامه از گلزنی امیرحسین قربان‌زاده و امیرحسین کلبادی‌نژاد به عنوان بازیکنان شهروند در برابر فرش آرا خبر داد و تصریح کرد: این نتیجه در حالی برای شهروند ساری به دست آمد که بازیکنان شهروند برتری قابل ملاحظه در هر دو نیمه مقابل حریف داشتند.
وی با تشکر از بازیکنان و کادرفنی تیم شهروند ساری در کسب عنوان نایب قهرمانی لیگ برتر اظهار کرد: در این مسابقات پس از تیم‌های فرش آرا مشهد که پنج امتیازی شد، شهروند ساری چهار امتیازی شد و تیم‌های شهرداری رشت با چهار و شرکت ملی حفاری اهواز نیز با سه امتیاز سوم و چهارم شدند.
مدیرعامل تیم فوتسال شهروند ساری در پایان افزود: این مسابقات به صورت دوره‌ای در سالن ورزشی 6 هزار نفری شهرداری رشت برگزار شد.فارس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *